ikona-tweet.pngikona_twitter.pngikona_youtube.pngikona-rss.pngikona-trip.png                       pl.jpg gb.jpg

ikona-map.png  UL. NOWY ŚWIAT 52/13, 00-363 WARSZAWA 

ikona-telefon.png  +48 506 166 767

Witamy na stronie Super SEGWAY Tours

Pojazd Segway pomału, acz skutecznie, zmienia oblicze świata. To urządzenie nie tylko innowacyjne, ale również cenne narzędzie marketingowe.
Stanowi wspaniałą atrakcję na wszelkiego rodzaju festyny oraz imprezy. Nic więc dziwnego, iż wzbudza on entuzjazm i zainteresowanie gdziekolwiek się pojawia. 
Nie mówiąc już o tym, że jest obiektem marzeń wielu osób!

pobrane.png

ikona01.png  City Tour

Wszystkie wycieczki zaczynają się na ulicy Brzozowej 14 przy Kamiennych Schodkach, obok rynku Starego Miasta.

Przed zwiedzaniem gwarantujemy profesjonalne szkolenie z obsługi najnowszych modeli SEGWAY' a, kaski, dodatkowe oświetlenie przy wycieczkach po zachodzie słońca oraz płaszcze przeciwdeszczowe na wypadek złej pogody. Pracujemy z najlepszymi przewodnikami w Warszawie w języku angielskim, rosyjskim, niemieckim  i hiszpańskim. Jeśli interesuje Cię inny język, skontaktuj się z nami wcześniej.

ikona02.png Segway Event

Planując imprezę rekreacyjną lub promocyjną, festyn zakładowy, event, seminarium lub spotkanie integracyjne, zetkną się Państwo z potrzebą zorganizowania części rekreacyjno-rozrywkowej. Jest to o tyle trudne, iż rynek imprez masowych w naszym kraju ulega przeobrażeniu i to, co jeszcze niedawno było modne – takim już nie jest, a w cenie są wszelkiego rodzaju nietuzinkowe pomysły i rozwiązania.

Chcąc wspomóc Państwa w tym zadaniu – oferujemy Państwu możliwość wynajęcia pojazdów Segway PT na imprezy. Jak atrakcyjnym urządzeniem jest Segway mieliście Państwo już okazję się przekonać. Teraz wyobraźcie sobie jakie wrażenie może on zrobić na organizowanych przez Państwa wydarzeniach. Możliwość obcowania z tak zaawansowaną technologicznie maszyną - to szansa zaskoczenia Państwa gości i klientów. Szansa, która na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników!

Skontaktujcie się z nami! Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby sprawić, żeby impreza nabrała UROKU! Wybierając nas będziecie pewni, że zyskujecie zaufanego partnera, a planowana impreza będzie po prostu INNA NIŻ WSZYSTKIE.

ikona03.png Oferty Specjalne

Segway PT to urządzenia, które zmienia otaczający nas świat oraz ludzi. Dzięki niemu można podróżować i jednocześnie rozkoszować się widokami. Być bliżej natury , poznawać nowe miejsca, zwiedzać . . . A wszystko to w gronie najbliższych przyjaciół lub rodziny! Wspólnie śmiejąc się i przeżywając przejażdżkę.

Mając tego świadomość firma SUPER SEGWAY Polska, jako autoryzowany dystrybutor pojazdów Segway na terenie Polski, wprowadziła do oferty wynajem Segway'ów dla osób indywidualnych i małych grup. Jeśli zatem masz ochotę spędzić miło czas podczas weekendu lub wakacji wraz z rodziną i przyjaciółmi serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej formy wypoczynku. Istnieje możliwość wspólnego wypadu na miasto, jak i udania się na bezdroża. Wszystko w sposób bezpieczny pod okiem dyskretnego instruktora.

Czas trwania takiej przejażdżki to około 2 godziny podczas których można zrobić rundkę po okolicy, sama zaś jazda poprzedzona jest krótkim, obowiązkowym szkoleniem, w którym przedstawiamy Państwu Segway'a oraz uczymy jak się nim poruszać. Zapraszamy na tego typu wypady grupy nawet 30 osobowe!

Zadzwoń i umów się na wybrany termin! 

OSTATNIE EVENTY

pobrane.png

Zapewniamy, iż sam kontakt z tak zaawansowanym technicznie pojazdem sprawia ogromną przyjemność. Obcowanie z nim zapadnie wszystkim głęboko w pamięć. 
Jazda na SEGWAY'u nie jest podobna do jazdy na żadnym innym pojeździe, nie jest to kolejna "hulajnoga". Najważniejsza różnica polega na tym, że to nie my próbujemy utrzymać równowagę, tylko że SEGWAY dopasowuje się do nas. Podstawowa jazda na nim wymaga krótkiego szkolenia, w którym należy 
nauczyć się jak "uwolnić umysł" i w pełni zaufać urządzeniu, które według praw fizyki nie powinno samo stać . . .

 

image04.jpg

Segway City Tours

Segway-LOVE3.jpg

Segway off-road Tours

image06.jpg

Eventy, Integracje, Piknik

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

Zadzwoń lub napisz:

+48 504 411 222, +48 506 166 767

WARSZAWA@SUPERSEGWAY.COM