ikona-tweet.pngikona_twitter.pngikona_youtube.pngikona-rss.pngikona-trip.png                       pl.jpg gb.jpg

ikona-map.png  UL. NOWY ŚWIAT 52/13, 00-363 WARSZAWA 

ikona-telefon.png  +48 506 166 767

OSTATNIE EVENTY

pobrane.png

Planując imprezę rekreacyjną lub promocyjną, festyn zakładowy, event, seminarium lub spotkanie integracyjne, zetkną się Państwo z potrzebą zorganizowania części rekreacyjno-rozrywkowej. Jest to tym trudniejsze, iż rynek imprez masowych w naszym kraju ulega przeobrażeniu i to, co jeszcze niedawno było modne – takim już nie jest, a w cenie są wszelkiego rodzaju nietuzinkowe pomysły i rozwiązania.

Firma nasza przygotowana jest, aby wspomóc Państwa w tym zadaniu – oferując Państwu możliwość wynajęcia pojazdów Segway PT na imprezy. Jak atrakcyjnym urządzeniem jest Segway mieliście Państwo już okazję się przekonać. Teraz wyobraźcie sobie tylko jakie wrażenie może on zrobić na organizowanych przez Państwa wydarzeniach. Możliwość obcowania z tak zaawansowaną technologicznie maszyną - to szansa zaskoczenia Państwa gości i klientów. Szansa, która na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników!

Skontaktujcie się z nami! Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby sprawić, żeby impreza nabrała UROKU! Wybierając nas będziecie pewni, że zyskujecie zaufanego partnera, a planowana impreza będzie po prostu INNA NIŻ WSZYSTKIE.

Pracują u nas wyłącznie sprawdzeni ludzie – przeszkoleni, odpowiedzialni i profesjonalni. Są tam po to, by godnie reprezentować nie tylko naszą firmę, ale również organizatora imprezy. Naszą misją jest bowiem pomoc w urzeczywistnianiu marzeń Państwa gości i klientów, bo ich satysfakcja nie zna ceny! Wybierając SUPER SEGWAY - GTR Holding Sp. z o.o. stawiacie na jakość sprzętu, profesjonalną obsługę i zadowolonych klientów.

Jesteśmy przekonani, że czytając te słowa, już zastanawiają się Państwo gdzie mogą wykorzystać Segway'a i jakie wrażenie zrobi on na przybyłych. Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z opcji WYNAJMU Segway'a na imprezy !!!

Zwiedzanie Miast - Segway Tour

Gry Miejskie

Gry Terenowe 

  

Akcje Promocyjne

Wycieczki z Przewdonikiem

Akcje Specjalne