ikona-tweet.pngikona_twitter.pngikona_youtube.pngikona-rss.pngikona-trip.png                       pl.jpg gb.jpg

ikona-map.png  UL. NOWY ŚWIAT 52/13, 00-363 WARSZAWA 

ikona-telefon.png  +48 506 166 767

SEGWAY

pobrane.png

Firma SEGWAY Inc. została powołana po to, aby ułatwić przemieszczanie się na krótkie odległości – łatwo, skutecznie, inteligentnie i prosto. Pierwszy z jej produktów Segway® Personal Transporter (PT) był pierwszym na świecie dwukołowym, samobalansującym się, elektrycznym urządzeniem służącym do transportu wykorzystującym opatentowaną technologię dynamicznej stabilizacji.

Obecnie firma SEGWAY zaspokaja potrzeby klientów poprzez projektowanie unikalnych produktów, które zmieniają postrzeganie indywidualnego transportu zarówno dla osób indywidualnych, jak i zastosowań komercyjnych. Segway współpracuje z organizacjami komercyjnymi, oraz samorządowymi, aby maksymalizować korzyści związane z użyciem środka transportu, który nie zanieczyszcza środowiska i jednocześnie zwiększa wydajność pracy oraz wykorzystuje bieżącą infrastrukturę. Wraz z naszymi klientami, pomagamy decydentom państwowym utworzyć strukturę, która umożliwiłaby zaadoptowanie nowych technologii, a także w sposób bezpieczny i mądry zintegrowała je ze społeczeństwem.

Firma Super SEGWAY jest częścią holdingu GTR i wyłącznym Autoryzowanym Dystrybutorem Pojazdów SEGWAY w Polsce oraz w krajach Europy Wschodniej - Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie, Gruzji i Armenii. Firma działa na rynku europejskim od 2005 roku i rozwija się dynamicznie, docierając do coraz szerszej rzeszy odbiorców.

Super Segway proponuje swoim klientom zakup najnowszych modeli innowacyjnych pojazdów Segway, części zamiennych i akcesoriów oraz oferuje usługi wynajmu krótko i długoterminowego, usługi reklamowe, eventowe i turystyczne.