ikona-tweet.pngikona_twitter.pngikona_youtube.pngikona-rss.pngikona-trip.png                       pl.jpg gb.jpg

ikona-map.png  UL. NOWY ŚWIAT 52/13, 00-363 WARSZAWA 

ikona-telefon.png  +48 506 166 767

WYNAJEM CITY TOUR

pobrane.png

Zwiedzaj Warszawę na elektrycznym, działającym na baterie SEGWAY'u. Podczas tej wycieczki nasi przewodnicy pokażą ci najważniejsze miejsca na Starówce oraz w okolicy. Zobaczysz Rynek Starego Miasta, placyk Kanonie, Plac Zamkowy, archikatedrę warszawską, Barbakan, Park Fontann, Pałac Krasińskich, Muzeum Historii Żydów Polskich, Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Bankowy oraz wiele innych miejsc! Certyfikowani przewodnicy, którzy są pasjonatami i miłośnikami Warszawy pozwolą ci głęboko poznać miasto i zrozumieć jego kontekst. Trasa pozwala zobaczyć wszystkie klasyczne i obowiązkowe pozycje w Warszawie, a segway umożliwia poznanie więcej w krótszym czasie.

 

SEGWAY NA EVENT

pobrane.png

Chcąc wspomóc Państwa w tym zadaniu – oferujemy Państwu możliwość wynajęcia pojazdów Segway PT na imprezy. Jak atrakcyjnym urządzeniem jest Segway mieliście Państwo już okazję się przekonać. Teraz wyobraźcie sobie jakie wrażenie może on zrobić na organizowanych przez Państwa wydarzeniach. Możliwość obcowania z tak zaawansowaną technologicznie maszyną - to szansa zaskoczenia Państwa gości i klientów. Szansa, która na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników!

Skontaktujcie się z nami! Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby sprawić, żeby impreza nabrała UROKU! Wybierając nas będziecie pewni, że zyskujecie zaufanego partnera, a planowana impreza będzie po prostu INNA NIŻ WSZYSTKIE.

Pracują u nas wyłącznie sprawdzeni ludzie – przeszkoleni, odpowiedzialni i profesjonalni. Są tam po to, by godnie reprezentować nie tylko naszą firmę, ale również organizatora imprezy. Naszą misją jest bowiem pomoc w urzeczywistnianiu marzeń Państwa gości i klientów, bo ich satysfakcja nie zna ceny! Wybierając SUPER SEGWAY stawiacie na jakość sprzętu, profesjonalną obsługę i zadowolonych klientów.

Jesteśmy przekonani, że czytając te słowa, już zastanawiają się Państwo gdzie mogą wykorzystać Segway'a i jakie wrażenie zrobi on na przybyłych. Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z opcji WYNAJMU Segway'a na imprezy!

Cena wynajmu 1 sztuki wynosi  490,00 zł netto !!

Podane ceny zawierają:

 • wynajem urządzenia na 8 godzin, 
 • ubezpieczenie OC,
 • transport urządzenia na miejsce imprezy w okolicach Warszawy lub Łodzi w cenie!
 • pełną obsługę, która nie tylko zaprezentuje urządzenie, ale także zatroszczy się o przeszkolenie chętnych z jazdy na Segway'u, 
 • satysfakcję i zadowolenia klienta.

MOBILNA REKLAMA

pobrane.png

O unikalności Segway'a świadczy niezbicie fakt mnogości jego zastosowań - nie tylko w pracy, ale też na wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych. Dzieje się tak za sprawą niezwykłej aury, którą roztacza to urządzenie, przyciągając zainteresowanie publiczności - gdziekolwiek Segway się pojawi - na ulicy, na targach, w hipermarketach czy też w terenie!

Na Segway'ach można prowadzić kampanie promocyjne zarówno do masowego odbiorcy, jak i ukierunkowaną na wybraną grupę docelową. Dzięki zastosowaniu samostabilizujących się kołpaków oraz obudowy na drążek kierownicy pojazdu, uzyskano znakomitą powierzchnię reklamową! Przekaz marketingowy pojawi się dokładnie tam, gdzie chce tego klient: Segway może się pojawić pod szkołą, w przejściu podziemnym, w supermarkecie. Może poruszać się z promotorem czy hostessą w określonym czasie, po wybranej trasie w mieście oraz na chodniku na prawach pieszego!

Segway'e mogą służyć jako uzupełnienie klasycznych kampanii outdoorowych, ulotkowych, samplingowych, a także jako wsparcie promocji i wydarzeń specjalnych. Proponujemy również reklamowe przejazdy grupowe, czyli kampanie z wykorzystaniem kilku urządzeń Segway jednocześnie, aby jeszcze bardziej zwiększyć efekt zaskoczenia i zauważalności reklamy.

Odpowiedzią na wprowadzenie innowacji w przedsięwzięciach reklamowych Państwa firmy jest właśnie reklama na pojazdach Segway.

UWAGA! Jeśli mają Państwo świadomość jak duży wpływ na event ma pojazd Segway PT - pomyślcie o ileż większy efekt osiągniecie wynajmując kilka, a nawet kilkanaście takich pojazdów jednocześnie. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż w naszej ofercie znajdują się wyłącznie najnowsze urządzenia drugiej generacji. Dlatego analizując szeroko zakrojoną akcję promocyjną - warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również jakość oferowanego sprzętu.

Zachęcamy do skorzystania z oferty WYNAJMU SEGWAY'A!

Cena wynajmu 1 sztuki:  od 350,00 zł netto!

Podane ceny zawierają:

 • 8-godzinny wynajem sprzętu, 
 • ubezpieczenie OC, 
 • transport urządzenia na miejsce imprezy w okolicach Warszawy lub Łodzi w cenie! 
 • transport po za Warszawę lub Łódź - 1 zł netto / km !
 • satysfakcję i zadowolenia klienta. 

Do tego opcjonalnie należy doliczyć wszystkie dodatkowe koszty wynikające z akcji promocyjnej, jak np.:

 • koszt przygotowania reklamy na Segway'u ( np.: promodyski, obudowa drążka kierowniczego, flagi reklamowe), 
 • koszt umieszczenia nagłośnienia, moniotora LCD czy oświetlenia, 
 • koszt odpowiedniego przeszkolenia obsługi, itd.